شنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ 21 April 2018
تماس با ما دربارۀ ما پیوندها RSS
 
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
 
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۱
 
سنخ شناسی مصاف دو گفتمان در سال ۹۷؛ عقب‌نشینی یا پیشروی مدتی است چپ و راست، معارضان داخلی و خارجی، حامیان جریان‌های فتنه و انحرافی همسو و همراستا و همزبان با دشمنان قسم‌خورده انقلاب اسلامی درصدد القای پیام‌ها و موضوعاتی مانند فروپاشی جمهوری اسلامی و پایان انقلاب اسلامی هستند.       به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم، مدتی است چپ و راست، معارضان داخلی و خارجی، حامیان ...
 
بخشنامه دستمزد ۹۷ ابلاغ شد+ متن کامل دستورالعمل‌های افزایش مزد بخشنامه دستمزد ۹۷ به انضمام دستورالعمل های اجرایی در مورد کارگران مزدی و دائ
۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۱
 
بخشنامه دستمزد ۹۷ به انضمام دستورالعمل های اجرایی در مورد کارگران مزدی و دائم، کارگاه‌های دارای طرح طبقه بندی مشاغل و جدول احتساب مزد سنوات ابلاغ شد. به گزارش خبرگزاری بیان ما به نقل از خبرنگار مهر، بخشنامه دستمزد ۹۷ امروز (یکشنبه) با امضای علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای اجرا ابلاغ شد.  علاوه بر این پیرو بخشنامه مذکور، دو دستورالعمل «اجرای مصوبه شورای عالی کار در مورد کارگران کارمزدی و دائم»...
 
مسئولیت تبعات تجاوز نادرست اخیر به سوریه، با سه کشور غربی و حامیان این تجاوز است/ ایران در کنار دولت و مردم سوریه خواهد ماند
۲۵ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۴
 
رئیس جمهور با محکوم کردن حمله تجاوزکارانه آمریکا، انگلیس و فرانسه علیه دولت و مردم سوریه، تاکید کرد: بی‌تردید مسئولیت تبعات این حرکت تجاوزکارانه و نادرست، با سه کشور غربی و کشورهای عربی حامی این تجاوز است.
 
مع الاسف شاهد برخی مواضع و رفتارهای ساختارشکنانه احمدی‌نژادهستیم /طرح خواسته های غیر قانونی و تضعیف نهادها و ارکان نظام اسلامی و عدم ترجیح
۲۵ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۱
 
مع الاسف شاهد برخی مواضع و رفتارهای ساختارشکنانه رئیس دولت نهم و دهم هستیم که نه تنها خدمات گسترده مدیران و نیروهای متخصص، ولایتمدار و مردمی دولت های مذکور را تحت الشعاع قرار می دهد بلکه با مخالف خوانی به نوعی زمینه را جهت جولان عوامل فتنه و دشمنان خارجی برای تخطئه نظام و آسیب به منافع مردم فراهم کرده است.
 
مسئولان فعلی و سابق باید در قبال عملکرد خود پاسخگو باشند/ در مورد چهره‌های سیاسی، از امام آموخته‌ایم که با هیچ کس عقد اخوت نبندیم
۲۵ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۹
 
جمعی از برادران جوان ما در تشخیص اولویت‌ها، چالش‌ها یا راهکارها متفاوت اندیشیده‌اند و نظرات خود را طی نامه‌ای سرگشاده، به استحضار حضرتعالی رسانده‌اند. ما و آنها، همه، زیر خیمه انقلابیم و به این اختلاف، برادرانه می‌نگریم. اما در مورد چهره‌های سیاسی، از امام راحل (ره) آموخته‌ایم که با هیچ کس در هر مرتبه‌ای که باشد عقد اخوت نبندیم و چهارچوب دوستی ما در درستی راه هر فرد نهفته باشد.
 
پوتین: حمله به سوریه، تجاوز به کشوری بود که پیشتاز مبارزه با تروریسم است
۲۵ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۹
 
رئیس‌جمهور روسیه با انتقاد از اقدام نظامی آمریکا در سوریه، این حمله را «تجاوز به حاکمیتی مستقل» خواند که پیشتاز مبارزه با تروریسم است.
 
وجود ردپاهای هدایت‌ شده خرید ارز در بیرون از کشور/ لزوم عدم اختصاص ارز برای واردات شکلات و عروسک
۲۵ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۸
 
نماینده مردم لنجان در مجلس گفت: ردپاهای حساب‌شده‌ای برای خرید ارز که از بیرون کشور هدایت شده است به چشم می‌خورد که همین سبب ایجاد تقاضای کاذب در بازار شده است.
 
یک‌طرفه شدن چالوس و هراز از ساعت 17 امروز
۲۵ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۵
 
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: محور کرج - چالوس و هراز از ساعت 17 به سمت تهران یک‌طرفه خواهد شد و این محدودیت تردد تا ساعت 24 به قوت خود باقی است.
 
مکرون و ترامپ در زمره جنایتکاران قلمداد می‌شوند/ قطعا ملت سوریه پاسخ حملات آمریکا را می‌دهد
۲۵ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۹
 
مشاور فرمانده معظم کل قوا در امور صنایع نظامی با اشاره به حمله موشکی آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه گفت: این یک تجاوز آشکار است و یقیناً ملت سوریه پاسخ این حملات را می‌دهد.
 
نگران بازار اجاره بهای مسکن هستم
۲۵ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۲
 
نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به اینکه نگران اجاره بهای مسکن در تابستان امسال هستیم، گفت: عدم توازن میان عرضه و تقاضا و کاهش فایل‌های اجاره از دلایل نگرانی رشد بالای نرخ اجاره بها است.
 
آمریکایی‌ها جرأت حمله زمینی به سوریه را نداشتند/ حمله موشکی غربی‌ها بیشتر جنبه نمایشی داشت
۲۵ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۰
 
جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله سپاه گفت: آمریکا و هم‌پیمانانش هرگاه به صورت مستقیم یا نیابتی اقدام به حمله زمینی در منطقه کرده‌اند، ضربه سنگینی خورده‌اند، به همین دلیل جرأت حمله زمینی به سوریه را نداشتند.
 
بازسازی روحی و انگیزه تروریست‌ها از اهداف تجاوز غربی‌ها به سوریه بود
۲۵ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۸
 
سخنگوی اسبق وزارت خارجه ایران بازسازی روحی و انگیزه گروه‌های تروریستی را از اهداف تجاوز غربی‌ها به سوریه خواند.