سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ 23 January 2018
تماس با ما دربارۀ ما پیوندها RSS
 
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
 
ابر بدهکار بانکی که خود را با نام یکی از مسئولان نظام معرفی می‌کند
۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۵
 
«ا.م.خ» ابربدهکار بانکی است که تاکنون رقم بدهی وی تنها به یکی از بانک‌های کشور بیش از هزار میلیارد تومان اعلام شده است.
 
آغاز برنامه خودروسازی مشترک بین ایران و بلاروس
۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۱
 
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در خودروسازی کار مشترک خود را در بلاروس آغاز کرده‌ایم و راهیابی خودروهای ایرانی به بازار اوراسیا در دستور کار ما است و دنبال تحقق این هدف هستیم.
 
محل هزینه ۵۹ هزارمیلیاردتومان از درآمد هدفمندی یارانه‌ها مشخص شود
۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۷
 
احد آزادیخواه اعلام کرد، طبق اسناد درآمد دولت از محل هدفمندی یارانه‌ها ۹۶ هزار میلیارد تومان است درحالی که دولت همین رقم را ۳۷ هزار میلیارد عنوان کرده است.
 
مدیران میانی کشور دغدغه بهبود کسب و کار ندارند
۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۴
 
معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی تأکید کرد: بهبود محیط کسب و کار باید دغدغه جدی مدیران بالایی و میانی کشور باشد که به نظر می‌رسد، تاکنون این اراده در بین مدیران میانی ایجاد نشده است.
 
فضای فکری و رفتاری مردم را با برخی برنامه‌ها عوض کردند
۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۴
 
عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: متأسفانه امروز برخی از برنامه‌ها به گونه‌ای است که فضای فکری و رفتاری مردم را عوض کرده‌اند.
 
تظاهرات علیه رئیس جمهوری آمریکا در لندن با شعار «ترامپ برو گم شو»
۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۰
 
مخالفان ترامپ در انگلیس مقابل ساختمان جدید سفارت آمریکا در لندن با برپا کردن دیوار استهزا، سیاست‌های رئیس جمهوری آمریکا را به سخره گرفته و علیه وی شعار سر دادند.
 
زبانی که ترامپ به کار می‌برد، شبیه لفاظی‌های داعش است
۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۵
 
شهردار مسلمان پایتخت انگلیس گفت که سخنان ضد اسلام رئیس جمهور آمریکا مانند لفاظی‌های داعش و حملات توییتری ترامپ علیه اسلام همان تاکتیک داعش است.
 
۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۰
 
عوارض خوابیدن در هنگام غروب باید بدانیم که "خوابیدن در هنگام غروب آفتاب" معروف به خواب هلاکت است و عوارض متعددی را به همراه دارد. در منابع و دستورات طب سنتی، دستورالعمل‌هایی برای نحوه و زمان خواب آمده است که دانستن این موارد بسیار ضروری است. باید بدانیم که "خواب هنگام غروب آفتاب" معروف به خواب هلاکت است و این عوارض را به همراه دارد: ـ. کند ذهنی ـ. فراموشی ـ. افسردگی ـ. سکته مغزی ـ. حملات تشنجی ـ. کوتاهی ...
 
۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۸
 
عکس/ تصادف قطار با یک مانع در حادثه برخورد قطار با مانعی در ایستگاه راه آهن در شمال غرب سیدنی استرالیا 16 نفر مصدوم شدند.
 
نرخ ارز
۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۵
 
پس از اجرای برجام، نوسانات بازار ارز به شدت بیشتر از قبل از آن شد. قیمت دلار پس از اجرای برجام در بهمن ۱۳۹۴ به ۳۵۸۹ تومان رسید و اکنون در بهمن ۱۳۹۶ به ۴۶۰۰ تومان رسیده است.
 
مردم فراموش نکنند دشمن خارجی هم داریم
۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۰
 
راز پیروزی ما همان است که امام گفته بودند. تمام سیاست‌های ما باید این باشد و نگاه ما باید به مستضعفین و همین اقشار فرودست جامعه باشد که به تعبیر امام همین ها هستند که مسئولین را بر سر کار آوردند. اگر مسئولین برای همین قشر مستضعف کار نکنند ضربه خواهیم خورد.
 
اختلاف درمحاسبه جمعیت بیکار
۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۴
 
هر چند طبق آمار رسمی،جمعیت بیکار کشور حدود ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر اعلام می شود اما کارشناسان، این میزان را بسیار بیشتر اعلام می کنند و این موضوع طی سال‌های اخیر محل اختلاف نظر بوده است.