دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ 22 January 2018
تماس با ما دربارۀ ما پیوندها RSS
 
 
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
 
تهران از روابط گسترده، صمیمی و راهبردی با بغداد استقبال می کند
۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۸
 
رئیس جمهور ،گسترش مناسبات جمهوری اسلامی ایران با عراق را به عنوان کشوری بزرگ و تأثیرگذار در منطقه حائز اهمیت دانست و تاکید کرد: تهران از روابط گسترده، صمیمی و راهبردی با بغداد استقبال می‌کند.
 
تکذیب داستان‌سرایی "قطع رادار" "محموله کره شمالی""اصابت موشک آمریکایی"
۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۲
 
چیزی که مطرح شده مبنی بر اینکه محموله برای کره شمالی بوده و موشک آمریکایی به آن اصابت کرده و تمام رادارها قطع بوده، داستانسرایی های "ژول‌ورنی" است/ بارنامه کشتی به مقصد کره جنوبی بوده و دولت این کشور هم رسماً این را تأیید کرد؛ اصولاً چنین چیزی در سطح بین الملل قابل پنهان کردن نیست
 
رسانه‌ی آمریکایی: آمریکا، اسرائیل و عربستان، مراکز فرماندهی اغتشاشات ایران را ایجاد کردند
۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۸
 
استراتژیک کالچر اینگونه فاش می کند: شواهد قابل توجهی وجود دارد که ایالات متحده و اسرائیل با متحدان عربستان سعودی، چندین مرکز فرماندهی در عراق و افغانستان برای پشتیبانی از اعتراضات ایجاد کرده اند. آنها حتی از شبکه های اجتماعی و پخش برنامه های رادیویی استفاده کرده اند تا مردم را تشویق کنند که به خیابان ها بیایند.
 
به هر قیمتی قانون هوای پاک را اجرا می‌کنیم
۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۸
 
رئیس سازمان محیط زیست با اعلام این خبر که تا پایان سال آیین‌نامه‌های قانون هوای پاک را تهیه خواهیم کرد، گفت: یقین داشته باشید به هر قیمتی این قانون را اجرا خواهیم کرد حتی اگر فریاد خودروسازان،‌ سندیکاها، اصناف و کارخانه‌ها بلند شود.
 
علت برهم خوردن ثبات خاورمیانه حمایت آمریکا از رژیم صهیونیستی است
۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۲
 
رئیس‌جمهور گفت: مهمترین علت بر هم خوردن ثبات و امنیت خاورمیانه تداوم اشغال‌گری و حمایت‌های جانبدارانه و بی‌دریغ دولت آمریکا از رژیم صهیونیستی و محروم ماندن ملت مظلوم فلسطین از حقوق اولیه خود در تشکیل دولت مستقل فلسطینی به پایتختی قدس شریف است.
 
26 دی ماه سالروز فرار شاه از ایران
۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۲
 
26 دی ماه سالروز فرار شاه از ایران
 
رهبر معظم انقلاب: روزی که محمدرضا از ایران فرار کرد در واقع رژیم پادشاهی از بین رفته بود
۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۷
 
رهبر معظم انقلاب فرمودند: روزی که محمّدرضا از ایران فرار کرد، در واقع رژیم پادشاهی از بین رفته بود، لذا مجسّمه‌ای از فرد بدبختِ بدنامی درست کردند تا چند روزی رژیمِ در آستانه انحلالِ کامل را نگه دارند.
 
ایران نظم جهانی تعریف شده از سوی آمریکا را بر هم زد
۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۲
 
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه در کشورمان نیروهای مسلح با مسئولیت، اقتدار و بازدارندگی سازماندهی شده و مسئولیت مهمی در مقابله با تهدیدات و حفظ امنیت بر عهده دارند، گفت: نیروهای مسلح برای مقابله با انواع تهدیدها آماده است.
 
امیدی به یافتن پیکر ۲۹ جانباخته سانچی نیست
۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۹
 
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: با توجه به بروز حریق در نفتکش سانچی که یک هفته مداوم ادامه داشت و روز آخر با انفجارهای متعدد کل بدنه کشتی در حال سوختن بود، نمی‌توانیم چندان امیدوار باشیم که پیکر جانباختگان این حادثه یافته شود.
 
رشد ۳ درصد و تورم ۱۱.۵ درصدی برای سال آینده
۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۶
 
مرکز پژوهش‌های مجلس با بررسی لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور به ابعاد کلان بودجه و چشم‌انداز اقتصاد ایران در سال ۱۳۹۷ پرداخت که بر اساس آن نرخ رشد اقتصادی برای سال آینده را ۳ درصد و نرخ تورم را ۱۱.۵ درصد پیش‌بینی کرد.
 
مسئولین باید به رفاه و اقتصاد مردم توجه ویژه کنند
۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۸
 
رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: برخلاف تصورات معمول، سیستان و بلوچستان منطقه امن کشور است که به لطف معتمدین و ریش سفیدان همواره موقعیت انقلاب در این استان به خوبی درک شده است.
 
وزیر خارجه سعودی: توافق هسته‎ای با ایران نیاز به اصلاح دارد/وزیر خارجه بلژیک: اجرای توافق هسته‎ای مهم است
۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۶
 
وزیر خارجه عربستان در نشست خبری مشترک با همتای بلژیکی خود در بروکسل بار دیگر مدعی شد که ایران برای هدف قرار دادن عربستان، به انصارالله یمن موشک می‏‎دهد.