سه شنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ 24 April 2018
تماس با ما دربارۀ ما پیوندها RSS
 
 
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۸
۰
رییس فدراسیون بوکس ایران هفته پیش با حضور در دفتر وزیر ورزش و جوانان از سمت خود در ریاست فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی ایران استعفا کرد.
 
به‌ گزارش بیان، وزیر ورزش و جوانان با استعفای احمد ناطق نوری، رییس فدراسیون بوکس، موافقت کرد و او را به عنوان رییس افتخاری فدراسیون بوکس منصوب کرد. با این کار  سه دهه‌ حضور ناطق نوری بر فدراسیون بوکس پایان یافت

احمد ناطق نوری هفته گذشته در محل وزارت ورزش و جوانان حاضر شد و استعفای خود از ریاست فدراسیون بوکس را تقدیم دکتر مسعود سلطانی فر کرد. وی در این رابطه گفت:این درخواست خود من بود و پس از 27 سال کار دچار خستگی شده بودم و فرصت زیادی برای اداره بوکس نداشتم. باید اقدامی می کردیم که تحولی صورت بگیرد و نیروهای جدید وارد کار شوند.

رییس سابق فدراسیون بوکس افزود: وزیر ورزش و جوانان به من بسیار محبت داشتند و خواستند که همچنان در کنار بوکس بمانم و نیروهای جدید را هدایت کنم. با آقای وزیر ارتباط و دوستی دیرینه داریم و کمک می کنیم که شخصی لایق در ادامه راه بوکس باشد تا فعالیت های این رشته مختل نشود.

 ناطق نوری از سال 1368 و همزمان با راه اندازی مجدد ورزش بوکس پس از انقلاب، ریاست این فدراسیون را بر عهده داشت و حالا پس از حدود 28 سال از این سمت کنار می‌رود.بوکس ایران بعد از انقلاب اسلامی دارای فراز نشیب هایی بوده است. در مجموع نتوانسته است در جایگاههای جهانی و منطقه ای حضور ÷ررنگی داشته باشد.شاید این تغییر بتواند جریان پویایی را در بدنه این فدراسیون فراهم کند
 
کد مطلب : 26
Share/Save/Bookmark
 
 
 
 
 
 
 


ارسال